Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ! 0

Naszą specjalnością są wysokiej jakości towary pochodzące od znanych i sprawdzonych producentów krajowych i zagranicznych. BestKomin jest producentem, importerem oraz dystrybutorem systemów i elementów kominowych. Zaopatruje w nowoczesne rozwiązania kominowe, firmy z branż: budowlanej, developerskiej, i wielu innych.Chcąc spełnić rosnące wymagania rynku BestKomin współpracuje z wieloma dostawcami. Stawia na jakość świadczonych usług i sprzedawanych produktów co wiąże się z ciągłą inwestycją w rozwój firmy. W obecnej chwili zatrudnia ponad 30-stu wykwalifikowanych pracowników, rozpoczyna budowę nowej hali magazynowej i rozszerzenie gałęzi dystrybucji. Oferta skierowana jest do osób, które poza funkcjonalnością i trwałością doceniają również różnorodne wzornictwo, walory estetyczne i wysoki standard wykonania.

Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i kompleksową obsługę.

Naszą dewizą jest JAKOŚĆ OBSŁUGI I PRODUKTU.

Specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie, sprzedaży i dostawach

Misją naszej firmy jest spełnianie życzeń klientów poprzez szeroki asortyment towarów oraz wysoką jakość usług. Dotychczasowe doświadczenie, stale prowadzone badania i obserwacje rynku pozwalają nam realizować hasło "EUROPEJSKI STANDARD".

Nasi klienci powierzając nam zaopatrzenie swojej inwestycji mogą być pewni, że zostaną fachowo i sprawnie obsłużeni, a dostarczone im materiały będą najwyższej jakości, w najlepszych cenach dostępnych na rynku. 

Zajmujemy sie sprzedażą Detaliczną jak i Hurtową 

Doręczymy na twoja budowę system kominowy klasy premium w 24h a coraz częściej w 12h na terenie całej Polski.

Zapraszamy 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl