Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ! 0
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !

BestKomin oferuje nowoczesne i wysokiej jakości kompleksowe systemy kominowe 

BestKomin oferuje nowoczesne i wysokiej jakości kompleksowe systemy kominowe oparte przede wszystkim na niemieckiej ceramice, która pochodzi od jednego z największych producentów w Europie.
Wszystkie produkty BestKomin są objęte 30-letnią gwarancją i spełniają najwyższe standardy, co potwierdza europejski certyfikat CE dla całego systemu. Każdy produkt przeszedł wnikliwe testy i uzyskał pozwolenie na sprzedaż w krajach Unii Europejskiej, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowników oraz niezawodne działanie.


Naszą specjalnością są wysokiej jakości towary pochodzące od znanych i sprawdzonych producentów krajowych i zagranicznych.
BestKomin jest producentem, importerem oraz dystrybutorem systemów i elementów kominowych. Zaopatruje w nowoczesne rozwiązania kominowe, firmy z branż: budowlanej, developerskiej, i wielu innych.
Chcąc spełnić rosnące wymagania rynku BestKomin współpracuje z wieloma dostawcami. Stawia na jakość świadczonych usług i sprzedawanych produktów co wiąże się z ciągłą inwestycją w rozwój firmy.
W obecnej chwili zatrudnia ponad 30-stu wykwalifikowanych pracowników, rozpoczyna budowę nowej hali magazynowej i rozszerzenie gałęzi dystrybucji. Oferta skierowana jest do osób, które poza funkcjonalnością i trwałością doceniają również różnorodne wzornictwo, walory estetyczne i wysoki standard wykonania. Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i kompleksową obsługę.


Naszą dewizą jest JAKOŚĆ OBSŁUGI I PRODUKTU. Specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie, sprzedaży i dostawach. Misją naszej firmy jest spełnianie życzeń klientów poprzez szeroki asortyment towarów oraz wysoką jakość usług. Dotychczasowe doświadczenie, stale prowadzone badania i obserwacje rynku pozwalają nam realizować hasło "EUROPEJSKI STANDARD". Nasi klienci powierzając nam zaopatrzenie swojej inwestycji mogą być pewni, że zostaną fachowo i sprawnie obsłużeni, a dostarczone im materiały będą najwyższej jakości, w najlepszych cenach dostępnych na rynku. Zajmujemy się sprzedażą Detaliczną jak i Hurtową Doręczymy na twoja budowę system kominowy klasy premium w 24h a coraz częściej w 12h na terenie całej Polski.

Zapraszamy

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl